KVIEČIAME Į MOKESTINĘ KONFERENCIJĄ!

Data

2021 02 26

Įvertinimas
26
Apmokestinimo_cover1.jpg

Kviečiame į mokestinę konferenciją ,,Apmokestinimo aktualijos ir mokestiniai ginčai“

Kovo 18 dieną Mokestinių ginčų komisija kartu su Vilniaus universiteto Teisės fakultetu pirmą kartą organizuoja konferenciją apmokestinimo ir mokestinių ginčų tema.

Konferencijoje pranešimus skaitys didelę patirtį turintys lektoriai, pristatysiantys įvairias su mokesčiais susijusias temas: naujausią mokestinių ginčų praktiką, mokestinių instrumentų taikymo galimybes ir ribas, inovacijų mokestinę aplinką, laboratorinių tyrimų reikšmę mokestinėse bylose, prieš mokesčių vengimą nukreiptų taisyklių taikymo atvejus, su kokiais klausimais susiduria ne pelno siekiančios organizacijos ir ko galima imtis, siekiant išvengti ginčo.

Konferencija yra skirta visiems – teisininkams, finansininkams, įmonėms, ne pelno siekiančioms organizacijoms, gyventojams, mokesčių administratoriams, studentams – kurie domisi mokesčiais ar susiduria su mokestinėmis dilemomis.

 

Renginys bus transliuojamas Mokestinių ginčų komisijos YouTube paskyroje bei VU Teisės fakulteto ir Mokestinių ginčų komisijos Facebook paskyrose.

 

YouTube transliacijos nuoroda – https://youtu.be/amy94INiUAU

 

KONFERENCIJOS PRANEŠIMAI

 

Programa