Kviečiame į mokestinę konferenciją ,,Mokestiniai ginčai ir mokesčių teisės problemos“!

Data

2022 09 30

Įvertinimas
6
cover.jpg

Kviečiame į mokestinę konferenciją ,,mokestiniai ginčai ir mokesčių teisės problemos“

Spalio 13 dieną Mokestinių ginčų komisija kartu su Vilniaus universiteto Teisės fakultetu jau antrą kartą organizuoja konferenciją apmokestinimo ir mokestinių ginčų tema.

Konferencijoje pranešimus skaitys didelę patirtį mokesčių srityje turintys lektoriai, pristatysiantys įvairias su mokesčiais susijusias temas: naujausią mokestinių ginčų praktiką,  atskirų mokesčių ir jų apskaičiavimo taikymo problemas, taip pat prieš mokesčių vengimą nukreiptų taisyklių ir atsakomybės taikymo problemas, ką siūloma svarstyti, kad mokestiniai ginčai būtų aiškesni ir efektyvesni.  Konferencijoje taip pat bus pristatyta ko verslas tikisi iš mokesčių administratorių ir ką galima daryti geriau.

Konferencija yra skirta visiems – teisininkams, įmonėms, gyventojams, mokesčių administratoriams, mokslininkams ir studentams – kurie domisi mokesčiais ar susiduria su mokestinėmis problemomis, įskaitant ir tuos, kurie tik ketina vykdyti veiklą ateityje.

Renginys bus transliuojamas Mokestinių ginčų komisijos YouTube paskyroje bei VU Teisės fakulteto ir Mokestinių ginčų komisijos Facebook paskyrose.

 

YouTube transliacijos nuoroda – https://youtu.be/xEv_Owd1pV4

 

Programa